en az 3 karakter olmalıdır

MODEL SEÇİMİ

Yeni Jazz e:HEV

Liste Fiyatı (TL)
1.5L i-MMD Hybrid Otomatik
Executive
Liste Fiyatı 322.400 TL
1.5L i-MMD Hybrid Otomatik
Crosstar Executive
Liste Fiyatı 332.800 TL

Fiyat listesini İndirin

PDF İNDİR 0.796202 MB

*Kampanyalı fiyat; peşin alımlar için geçerli olup, kredili alımlar için geçerli değildir.

*Kampanyalı fiyat; peşin alımlar için geçerli olup, kredili alımlar için geçerli değildir. Kampanya stoklarla sınırlıdır ve 120 adet araç için geçerlidir.

**7 koltuklu versiyonda 15.000 TL (vergiler dahil) fiyat farkı bulunmaktadır.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatları 01  Ekim 2021 tarihi itibarıyla geçerlidir.

Bu fiyatlar hiç bir şekilde asgari veya sabit fiyat listesi niteliğini taşımamaktadır, tavsiye niteliğindedir. Bayiler kendi fiyatlarını belirlemekte serbesttirler.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatları Honda Türkiye A.Ş. tarafından yapılacak duyurularla değiştirilebilir. Bu sebeple araçların fatura döneminde yürürlükte olan tavsiye edilen perakende satış fiyatı geçerlidir.

LPG sistemli modellerde, tescil sırasında ödenmesi gerekli Araç Trafik Tescil Müracaat ve İşlem formu bedeli fiyata dahil değildir.

Trafik sigorta bedelleri plaka masraflarının içerisinde yer almamaktadır. Bu bedel müşteri tarafından karşılanacaktır.

Araç fiyatına dahil edilen tüm vergi miktarları bilgi mahiyetinde olup vergi mevzuatındaki oluşan tüm artışlar araç fiyatına yansıtılacaktır ve müşteri tarafından karşılanacaktır. KDV-ÖTV oranlarındaki artışlar müşteriye yansıtılacaktır ve müşteri tarafından ödenecektir.

Tavsiye edilen perakende satış fiyatının hesaplanmasında Honda Türkiye A.Ş. tarafından nazara alınan plaka masrafları, İstanbul ili baz alınarak değerlendirilmiş olup bu masraflar şehirler arasında farklılık gösterebilir.

Yazım hatalarından kaynaklanan farklılıklardan Honda Türkiye A.Ş. sorumlu tutulamaz.

Honda Türkiye A.Ş.; model, teknik özellik, renk, donanım ve fiyatlarını önceden haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar.